Neticami dīvainas un baisas lietas, ko saviem auklētājiem pateikuši mazuļi

25-04-2017

spoks1


Bērni ir nevainīgi un skaļi pasaka visu, kas tiem ienāk prātā, bet reizēm viņu teiktais var nobiedēt ne pa jokam. Vai tici sestajai sajūtai? Ja ne, vari sākt ticēt, kad izlasīsi mazuļu pieskatītāju un auklīšu pieredzēto.

1. “Turēju klēpī draudzenes trīs gadus veco dēlu, un viņš ļoti nopietni sacīja: Es nekad negrauzīšu TAVUS kaulus. Es apsolu.”

2. “Pieskatīju kaimiņienes trīsgadīgo meitu, kad viņa pienāca man klāt un apvaicājās: “Kad bērniņš iznāks ārā no tava vēdera?” Pēc divām dienām uzzināju, ka esmu stāvoklī.”

3. “Kādu vakaru pieskatīju drauga bērnus. Jaunākais, kuram bija pieci gadi, uzzīmēja sievieti, kas karājās pie griestiem un sacīja: “Viņa man lika to uzzīmēt. Viņa nāk tev pakaļ. Paslēpies.”

4. “Pieskatīju brāļa dēlu. Kad apvaicājos, ko viņš zīmē, atbilde skanēja: “Skeletu mašīnu.” Skatiens pāri puikas plecam atklāja, ka tā nav nekāda krāsojamā grāmatiņa, bet gan skice iekārtai, kas nogrieztu miesu no kauliem! Zīmējumā netrūka arī asins plūdu.”

Lasīt tālāk: 1 2 3 4
loading...

1 Comment

  1. Karīna 11.01.2017 at 20:38 - Atbildēt

    Baisi stāstiņi. Lasāmi gultā, kad jau esi sagatavojies aizmigt.
    Vari ticēt horoskopiem, vari ticēt kam citam. Bet – lai kaut kādu rezultātu sasniegtu, kaut kas jādara. Ja neko citu – vismaz nopērc sev loterijas biļeti.
    Pirmā iemaksa par labu auto, dzīvokļa kredītmaksājums, dāvanas tuviniekiem, ballīte ar draugiem, atvaļinājums ar ģimeni siltzemju kūrortā, varbūt studiju maksa Universitātē vai iemīļotā sporta nodarbības lielajam bērnam – tas viss ir tepat blakus. Kas teica, ka nevar sasniegt zvaigznes? Vai mēģināsi pasniegties pretī savas Veiksmes pastieptajai rokai?
    Uzdrošinies, sper soli un piepildi savus sapņus! http://bit.ly/2en6QyG