Desmit neparastu faktu par Auna zīmē dzimušajiem

01-12-2017

auns1

Visām horoskopa zīmēm ir slēptas spējas un neparastas rakstura iezīmes.
Arī Aunam – pirmajai zīmei zvaigznāju secīguma zodiakālajā lokā – tās ir visnotaļ interesantas un pievilcīgas.

Auna raksturojums
Ja esat dzimis laikā no 21.marta līdz 20.aprīlim, tad jūsu debesu aizgādnis ir Auna zvaigznājs. Ar Aunu sākas zodiakālais loks un zodiakālais gads, tāpēc starp Auniem ir daudz slavenību. Šīs zodiaka zīmes stihija ir uguns. Šajā zīmē dzimušie mēdz būt patiešām “karsti”.

Auns apdedzina tos, kas viņam aizšķērso ceļu, un tos, kas nedzīvo pēc viņa likumiem. Neraugoties uz to, ka Auni ir dumpinieki, viņiem ir savs rīcības kodekss, katram atšķirīgs, bet ir.

Sievietes Auni ir neprātīgi seksuālas un apzinās to. Viņas ir spējīgas uztvert vīriešu jūtas un saskatīt vīriešu acīs viņu domas. Citiem vārdiem sakot, šīs daiļā dzimuma būtnes redz vīriešiem cauri, tāpēc viņām ir daudz draugu stiprā dzimuma pārstāvju vidū. Pirmajā acu uzmetienā šīs sievietes šķiet lielas maitas. Viņas šķiet absolūti nepieejamas, lai gan tas tā nav.

Vīrieši, kas dzimuši Auna zīmē, var radīt iespaidu par sevi kā par neizglītotiem ļautiņiem, kuriem par visu ir savs personīgais viedoklis, tomēr tā gluži nav patiesība. Savs viedoklis, protams, viņiem ir, turklāt viņi to aizstāvēs līdz pēdējam elpas vilcienam, tomēr ne tas pateiks, ka jūsu priekšā stāv Auns. To pateiks viņa infantilisms vai – tieši otrādi – pārmērīga cenšanās izrādīties pieaugušam un nobriedušam. Auni ir teicami draugi un kolēģi, taču dzīvot ar viņiem zem viena jumta un nestrīdēties ir tikpat kā neiespējami.

10 interesantu faktu par Auniem

Šī ir enerģētiski spēcīga zīme, kurai nav nepieciešami ne mīlas rituāli, ne ikdienas naudas afirmācijas, lai gūtu panākumus finanšu jomā. Pats Auns ir kā staigājoša bioenerģētikas stacija. Viņš tajā var padalīties ar jums, turklāt absolūti nesavtīgi.

Pirmais fakts: ļoti maz šīs zīmes pārstāvju ļauj savam sarunbiedram izteikt domu līdz galam. Viņi neticami bieži pārtrauc otru, kas dažkārt var nokaitināt līdz baltkvēlei.

Otrais fakts: Auns nekad jūs neprovocēs uz konfliktu, viņš visu pateiks tieši sejā, taču – ja jūs pirmais viņam uzbruksiet, tad sagaidīsiet spēcīgu pretestību.

Trešais fakts: gandrīz katrs Auna zīmē dzimušais grib prast lamāties tā, lai pilnīgi un skaidri paustu visas savas emocijas un nodomus. Tomēr agresīvi runāt viņi nemāk un dod priekšroku uzreiz pāriet pie dūrēm.

Ceturtais fakts: daudzi domā, ka Auni ir nežēlīgi, taču tas absolūti tā nav. Viņi var kļūt par pašiem gādīgākajiem un labākajiem draugiem, tēviem, mātēm, vectētiņiem un vecmāmiņām, kā ar vecākajiem brāļiem un māsām. Viņi arī aizvainojumus aizmirst acumirklī un dusmojas ļoti smieklīgi.

Piektais fakts: Auni ienīst zobu sāpes vairāk nekā jebkurš cits. Viņi no tām baidās, tās viņus padara trakus. Aunus sanikno tas, ka viņi šīs sāpes nekādi nevar novērst.

auns1

Sestais fakts: Auni mīl cilvēkus iepriecināt un negaida atbildes gājienus. Viņiem patīk vērot, kā cilvēks priecājas par viņu dāvanām, kompāniju, smaidu un rūpēm. Auni ir labi draugi.

Septītais fakts: Auni neprot zaudēt. Tas viņos ielikts ģenētiskā līmenī. Ja viņi kādā lietā zaudē, tad atradīs simt attaisnojumu, piemēram, “man pirksts sāpēja”, “es nebiju formā” un tamlīdzīgi.

Astotais fakts: Auni var iztikt bez seksuālā partnera ilgāk, nekā citu zodiaka zīmju pārstāvji. Auni koncentrē savu uzmanību uz darbu vai kaut ko citu. Protams, viņiem nav uzspļaut uz personīgās dzīves neesamību, taču pārdzīvot ilgstošu seksuālu atturību viņi var viegli.

Devītais fakts: Ar Auniem pastāvīgi atgadās dažādi kuriozi, par kuriem viņi pēc tam stāsta draugiem un smejas par sevi kopā ar visiem. Astroloģija nevar izskaidrot šo fenomenu, tā kā šis patiešām ir interesants fakts.

Desmitais fakts: Auns ir labdabis. Ja jūs vēlaties atrast vislabsirdīgāko cilvēku pasaulē, tas būs Auns, tā ka mēs ievērojami jums sašaurinājām meklējumu loku.

Nav tāda Auna, kas nesāktu strīdēties ar jums par savu taisnību.

Absolūts ikviens cilvēks, kas dzimis šajā zīmē, ir dedzīgs taisnības cīnītājs. Šajā zīmē dzimst advokāti, aktīvisti, politiķi un sportisti.

Viņi nesēž uz vietas, lai gan par īpaši dinamiskiem viņus arī nenosauksi.

Avots: “mirror-venus.ru”

loading...