Bīstamo dienu horoskops decembrim. Kad jābūt īpaši piesardzīgam?

01-12-2018

sieviete_ziema1

Decembrī planētas, kas ilgu laiku bija retrogrādā stāvoklī, beidzot iegūs taisnu trajektoriju un lielu ātrumu. Bet tieši tādā situācijā paaugstinās risks steigā pieļaut kādu kļūdu. Šobrīd labāk neriskēt, bet ieklausīties savā intuīcijā.

Venera uzņem ātrumu
Planēta, kas atbild par mīlestību un finansēm, decembrī sāks kustēties samērā ātri, un te galvenais nesteigties ar secinājumiem un attiecību skaidrošanu. 1. decembrī Venera ir opozīcijā Urānam, un vērts nogaidīt ar pārmetumiem un pretenzijām otrajai pusītei. Mīlestība no pirmā skatiena šajā dienā sola vienas vienīgas nepatikšanas.

3. decembrī Venera atkal ieskatīsies Skorpiona zīmē, kā jau tas bija rudens pirmajā pusē, un šajā laikā aktivizēsies temati, kas bija svarīgi septembra beigās un oktobra sākumā. Necenties šķirties no kāda vai strauji mesties jaunās attiecībās.

14. decembrī Venera un Jupiters var sašķobīt pat stabilāko budžetu. Šajā laikā labāk nedoties uz veikalu ar prāvu naudas summu kabatā un turēties tālāk no kredītkartēm.

Marsa bīstamās spēles
2. decembrī Marsa kvadratūra ar Sauli, tāpēc šajā dienā neuzņemties nekādus riskus. Īpaši piesardzīgi jābrauc ar auto un uzmanīgi jāizturas pret priekšniecību, bet dienas tumšajā laikā vispār labāk uzturēties mājās vai kādā citā drošā vietā. Labāk neatvērt bankas kontus un nenoformēt kredītus.

30. decembrī Marss būs saspringtās attiecībās ar Urānu, kas vairākkārt paaugstina šīs dienas neparedzamo raksturu. Jā, šodien būs ļoti grūti visu paspēt, ir risks kaut ko aprēķināt pavisam nepareizi. Visus darbus jāplāno ar lielu laika rezervi un alternatīviem variantiem gadījumam, ja notiek kas neparedzēts.

Citi datumi decembrī, kad jābūt piesardzīgam
5. decembris – šajā dienā labāk nesapņot un neļauties fantāzijām. Šodien labāk darīt rutīnas darbu un turēties pieklājīgā attālumā no jauniem projektiem.

24. decembris – viegli tikt piekrāptam, bet pašam maldīties vēl vienkāršāk un bēdīgāk. Šodien labāk likt viltu un izlikšanos pie malas, turklāt pašam nezaudēt modrību. Ja tev sola ātri kļūt bagātam, visticamāk, vilinošais piedāvājums slēpj lielus zemūdens akmeņus.

25. decembris — šajā dienā jāseko līdzi saviem vārdiem, lai nepieļautu divdomību un saspringtas situācijas. Ja ir tāda iespēja, vislabāk izvairīties no to cilvēku sabiedrības, ar kuriem tev ir sarežģītas attiecības.

loading...