Bīstamākās dienas NOVEMBRĪ. Nekļūsti par svešu sapņu ķīlnieku!

29-10-2018
Ilustrācija - Pixabay

Ilustrācija – Pixabay

Praktiski viss novembris aktīvākajām un darbīgākajām zodiaka zīmēm var izrādīties pārbaudījumu mēnesis. Ātras kustības vietā daudziem no mums var nākties pastāvīgi un spēcīgi spiest uz bremzēm. Apdomīgums visu mēnesi būs labāka izvēle par ātrumu!

Retrogrāds Merkurs
Viens no aizejošā gada svarīgākajiem astroloģiskajiem notikumiem gaida novembra otrajā pusē. 17. novembrī sāksies retrogrāda Merkura kustība, un tā turpināsies tieši trīs nedēļas.

Līdz galam neizstrādāti projekti, problemātiskas attiecības ar kolēģiem vai klientiem un sastapšanās ar visu to, kam vajadzēja pievērst uzmanību jau pēdējos trīs četrus mēnešus.

19. novembrī Merkura, Marsa un Jupitera ietekme var izjaukt pat rūpīgāk izstrādātos plānus, un te galvenais – neteikt “hop” pirms laika, neriskēt un nelikt uz vienas kārts visu, kas tev pieder. Nogaidi, pieraksti oriģinālas idejas, bet nerīkojies, lai visu nesasteigtu.

22. novembrī daudzus var mocīt pretrunas – gribas skriet uz priekšu, bet neļauj neizpildīti solījumi, par kuriem atcerēties kaut kā negribas. Bet parādus jāatdod vai kaut vai jāsāk to darīt. Šajā dienā vislabāk nodarboties ar savām “astēm”.

Neptūna ilūzijas
Neptūna ietekme arī būs jūtama visa mēneša laikā, un pats galvenais – neapmaldīties savos mērķos, nekļūt par svešu sapņu ķīlnieku.

7.–8. novembrī daudzus var apciemot pēkšņa doma, ka vajadzētu kaut ko mainīt savā dzīvē. Bet tieši ātras un kardinālas pārmaiņas šajā periodā nav vēlamas. Vienkārši plāno, ieklausies sevī, bet nesteidzini notikumus.

20. novembrī augsta dažādu konfliktu iespējamība, sevišķi dažādos sīkos ar darbu saistītos jautājumos.

Šajā laikā vislabāk koncentrēties uz saviem darbiem, rīkoties vienatnē, ja tavs darba veids to atļauj. Ja bez saskarsmes iztikt nevari, centies, lai tā būtu stingri lietišķa.

Citi nelabvēlīgi datumi novembrī
16. novembris – Veneras apstāšanās pirms virziena maiņas var radīt sajukumu mīlestības lietās. Neskaidro attiecības ar otro pusīti un neprovocē greizsirdības izpausmes.

23. novembris – nelīdzsvarota Mēness enerģētika, kas nozīmē, ka pārmērīgas emocijas drīzāk traucēs nekā palīdzēs. Pacenties neļauties vēlmei noskaidrot attiecības, saglabā domas skaidrību, pat ja tevi mēģina izprovocēt uz konfliktu.

loading...

1 Comment

  1. Lelde 08.11.2018 at 06:37 - Atbildēt

    Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptautiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi – knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palangu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un, izmantojot Mēness spēcīgo enerģiju padari 2018. gada rudeni par labāko, kas noticis tavā dzīvē, pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā – aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā EuroJackpot izlozē Džekpots sasniedzis 90 miljonus eiro? Es pati arī jau aizpildīju pārdesmit viņu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit biļešu no citām izlozēm, kur Džekpots arī ir visai iespaidīgs, ieskaitot PowerBall. https://goo.gl/X17csF Un neaizmirsti izmantot loto brokera īpašo piedāvājumu!