Bezkompromisu horoskops. Lietas, ko nekad nedarīs dažādu zodiaka zīmju pārstāvji

11-01-2017

sieviete_raud


Katrs no mums dzīvē saskaras ar situācijām, kad nepieciešams iziet uz kompromisu. Taču ir lietas, kuras mēs neesam gatavi darīt nekad, neparko un nekādos apstākļos. Šis horoskops palīdzēs jums uzzināt, ko katras zodiaka zīmes pārstāvji nedarīs nekad.

Auns

Šīs uguns zīmes pārstāvji ir dzimuši līderi. Viņi dara, ko vēlas, un paši kontrolē situāciju. Auni nekad neprasīs jums atļauju, lai paveiktu kādu lietu.

Vērsis
Principiālie un atbildīgie Vērši nekad nesamierināsies ar tiem, kuri sākumā dara, bet atļauju prasa pēc tam. Turklāt šīs zīmes pārstāvji nekad nedarīs kaut ko, kas kaitē viņu interesēm pat tad, ja no tā ir atkarīgs apkārtējo komforts.

Dvīņi
Dvīņi ir pārliecināti, ka darbā viņiem apkārt ir “vieni idioti”, kas viņiem izvirza neizpildāmas un neciešamas prasības. Tāpēc šīs zīmes pārstāvji nekad nestrādās, ja no tā iespējams izvairīties.

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...

1 Comment

 1. Zane 29.12.2016 at 22:48 - Atbildēt

  Vari ticēt horoskopiem, vari ticēt kam citam. Bet – lai kaut kādu rezultātu sasniegtu, kaut kas jādara.
  Ja neko citu – vismaz nopērc sev loterijas biļeti.
  Kas īpašs – šajās brīvdienās ir spēkā īpašais piedāvājums – pērc biļetes (skaits nav ierobežots), biļešu pārdevējs no savas puses tev uzdāvinās otrtikdaudz: https://goo.gl/YAez31
  Veiksmi!
  Starp citu – šīsnedēļas izlozes laimestu savā kontā saņemsi jau ne vēlāk kā nākošā gada pirmajās darba dienās. Tieši laikā, kad svētki ar viesībām, ballēm un dāvināšanām ir krietni patukšojušas maciņu un kontu, vai ne?