Baltās maģijas rituāls, kā atgūt zaudētu mīļoto

14-01-2018

svece

Ja tava kādreizējā mīļotā cilvēka sirds ir atvērta un jūs abi reiz viens otru patiesi mīlējāt, kāds no baltās maģijas rituāliem var palīdzēt atbloķēt negatīvo enerģiju, un jūs atkal varat iemīlēties no jauna. Kad tavs intereses objekts sajutīs tā iedarbību, viņš vai viņa var sākt atkal domāt par tevi, un jūtu liesmas iedegties ar jaunu spēku.

Rituāls turpina stiprināt jūsu saikni, kliedējot negatīvo enerģiju, kas saistīta ar izjukušām attiecībām. Iespējams, jūs atkal iemīlēsieties viens otrā – it kā tas notiktu pirmo reizi.

Kam šis rituāls domāts?
– Lai uzpūstu liesmās apdzisušās jūtas
– Lai kliedētu negatīvo enerģiju izjukušās attiecībās
– Lai iegūtu otro iespēju
– Lai sajustu, vai atkal jābūt kopā

Kas būs nepieciešams?
– 1 balta svece, pietiekami resna, lai uz tās uzrakstītu tekstu
– 1 rozā svece, kas ir pietiekami bieza, lai uzrakstītu tekstu
– Koka sērkociņi
– Zobu bakstāmais
– 1 loksne pergamenta papīra
– Zīmulis

Kā veicams rituāls?
Uz baltās sveces ar zobu bakstāmo ieskrāpē savu vārdu. Uz rozā sveces ieskrāpē sava mīļotā cilvēka vārdu. Iededz balto sveci ar koka sērkociņu (nevis ar šķiltavām). Iededzini rozā sveci ar koka sērkociņu.

Nākamās 30 minūtes koncentrējies uz degošajām svecēm. Vizualizē savu situāciju un to, cik ļoti vēlies, lai mīļotais cilvēks atgrieztos un atkal iemīlētu tevi.

Paņem zīmuli un uzzīmē uz papīra 3 sirsniņas.

Paņem balto sveci un uzpilini vasku uz sirsniņām, kamēr vizualizē situāciju un koncentrējies uz to, kā tu mainīsies un cik daudz mīlestības sniegsi zaudētajam cilvēkam. Kad sirdis pārklātas ar vasku, nopūt balto sveci.

Paņem rozā sveci un uzpilini vasku uz sirdīm, kamēr vizualizē situāciju un domā par to, ko vēlies, lai bijušais mīļotais atkal justu pret tevi. Kad sirsniņas pārklātas ar vasku, nopūt rozā sveci.

Atkārto rituālu septiņas dienas, izmantojot to pašu pergamentu, bet zīmējot jaunas sirdis katrā sesijā. Ļauj svecēm izdegt līdz galam pēc septītā, pēdējā rituāla.

Noslēp pergamentu drošā vietā, kur neviens to neatradīs!

loading...

3 Comments

  1. Haralds 21.10.2017 at 00:07 - Atbildēt

    Neticu visam, bet interesanti.

  2. Arts 25.10.2017 at 14:23 - Atbildēt

    Cik gan lielai jābūt vienai svecei lai tā degtu līdz 4.st.Kāds var pateikt?

  3. Gunta 31.01.2020 at 18:26 - Atbildēt

    Ka dabut viriti atpal